Consultanta resurse umane, administrare personal, salarizare, dreptul muncii

  • Gratuit
  • Data publicării: Mai 18, 2018
    • Bucuresti, Bucuresti, Romania

Serviciile sunt oferite de specialisti cu experienta de peste 25 ani in domeniul relatiilor de munca.
Administrare personal, revisal, relatia cu ITM si ALOFM, dosare salariati, contracte munca,acte aditionale,fise de post conform standardelor ocupationale la nivel national,decizii, acte somaj, adeverinte,cercetări disciplinare,
Salarizare, state salarii si fluturasi,concedii, pontaje, bonusuri,tichete valorice,declaratii fiscale ANAF
Evaluarea anuală/bianuala obligatorie a competentelor profesionale in raport cu standardele ocupationale la nivel national,
Regulament de Ordine Interioară/ROI
Contract Colectiv de Munca/CCM,proceduri negocieri,etc
Audit
Recrutare
Evaluarea cv, teste ptr angajare
Altele

Distribuie pe: Share by email Share on Facebook

Informaţii utile

  • Evitaţi escrocheriile şi plătiţi direct (în mână) sau prin PayPal
  • Niciodată nu plătiţi prin Western Union, Moneygram sau alte servicii anonime de plată.
  • Nu cumpăraţi sau vindeţi înafara ţării voastre. Nu acceptaţi cecuri dinafara ţării
  • Acest site nu este implicat în nici o tranzacţie şi nici nu controlează plăţile, transportul, garanţia tranzacţiilor, nu oferă "protecţia cumpărătorului" dar nici "certificarea vânzătorului".

Lasă un comentariu (mesajele ofensatoare şi cele spam vor fi şterse)

Anunţuri asemănătoare

  • Consultanță Resurse Umane

    Consultanță Resurse Umane

    Resurse Umane (Bucuresti) Iunie 28, 2018 1.00 lei

    Compania noastra ofera servicii specializate de Resurse Umane si Salarizare pentru societati: RESURSE UMANE - servicii resurse umane, personal • intocmirea dosarelor de personal • intocmirea contractului individual de munca • fisa postului • inregist...

  • Angajam recruiter

    Angajam recruiter

    Resurse Umane Cluj-Napoca (Cluj) Iunie 6, 2018 Verifica cu vanzatorul

    Responsabilitati: -identifica si pune în aplicare strategiile si canalele adecvate de recrutare -monitorizeaza si arhiveaza aplicatiile candidatilor selectati in cadrul procesului de recrutare si selectie -contacteaza candidatii selectati pentru pozi...