Resurse Umane

1 - 3 din 3 anunţuri
Anunţuri
  • Consultanță Resurse Umane

    Consultanță Resurse Umane

    Resurse Umane (Bucuresti) Iunie 28, 2018 1.00 lei

    Compania noastra ofera servicii specializate de Resurse Umane si Salarizare pentru societati: RESURSE UMANE - servicii resurse umane, personal • intocmirea dosarelor de personal • intocmirea contractului individual de munca • fisa postului • inregist...

  • Angajam recruiter

    Angajam recruiter

    Resurse Umane Cluj-Napoca (Cluj) Iunie 6, 2018 Verifica cu vanzatorul

    Responsabilitati: -identifica si pune în aplicare strategiile si canalele adecvate de recrutare -monitorizeaza si arhiveaza aplicatiile candidatilor selectati in cadrul procesului de recrutare si selectie -contacteaza candidatii selectati pentru pozi...

  • Consultanta resurse umane, administrare personal, salarizare, dreptul muncii

    Consultanta resurse umane, administrare personal, salarizare, dreptul muncii

    Resurse Umane Bucuresti (Bucuresti) Mai 18, 2018 Gratuit

    Serviciile sunt oferite de specialisti cu experienta de peste 25 ani in domeniul relatiilor de munca. Administrare personal, revisal, relatia cu ITM si ALOFM, dosare salariati, contracte munca,acte aditionale,fise de post conform standardelor ocupati...