Mecanici si electricieni pentru relocare

  • Verifica cu vanzatorul
  • Data publicării: Octombrie 29, 2018
    • Romania

O companie romana de relocari industriale are nevoie de:

Electricieni si mecanici

Responsabilitati:

• Demontarea si montarea panourilor electrice de comanda si automatizare confom diagramelor
• Conexiuni aparate de automatizare productie
• Punere in functiune a liniilor de productie relocate

Cerinte:
• Experienta similara minim 3 ani
• Experienta in citirea si executarea lucrarilor conform diagramelor electrice

Se ofera :

• Salariu motivant
• Cazare
• Transport

Asteptăm Cv-ul dvs la: resurseumane[around]amakron.ro;
Relatii suplimentare la: 0286.420.820

Distribuie pe: Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Informaţii utile

  • Evitaţi escrocheriile şi plătiţi direct (în mână) sau prin PayPal
  • Niciodată nu plătiţi prin Western Union, Moneygram sau alte servicii anonime de plată.
  • Nu cumpăraţi sau vindeţi înafara ţării voastre. Nu acceptaţi cecuri dinafara ţării
  • Acest site nu este implicat în nici o tranzacţie şi nici nu controlează plăţile, transportul, garanţia tranzacţiilor, nu oferă "protecţia cumpărătorului" dar nici "certificarea vânzătorului".

Lasă un comentariu (mesajele ofensatoare şi cele spam vor fi şterse)

Anunţuri asemănătoare

  • CAPSUNI IN SPANIA

    CAPSUNI IN SPANIA

    Joburi in strainatate Craiova (Dolj) Octombrie 26, 2018 1500.00 €

    Planasa Agrojob pune la dispozitie ultima săptămână pentru înscrieri în campania de iarnă (Planta Frigo) în Spania, regiunea Segovia. Contract direct cu angajatorul!!! NU se percep taxe, tarife sau comisioane!!! SE OFERĂ: - cazare GRATUITĂ în caravan...

  • Locuri de munca constructii Italia

    Locuri de munca constructii Italia

    Joburi in strainatate Bucuresti (Bucuresti) Septembrie 26, 2018 1.00 €

    Angajam pentru Italia ,muncitori in construcții(zidari-tencuitori,gletuitori,faianțari,zugravi,rigipsari, instalatori geamuri termopan cu experienta ), posesori de carnet de conducere cat. B. Tel: 00393298866568

  • Meseriasi in constructii in Italia

    Meseriasi in constructii in Italia

    Joburi in strainatate Bucuresti (Bucuresti) Septembrie 16, 2018 1500.00 €

    Angajam meseriasi in constructii zidari, tencuitori, faiantari, rigipsari, zugravi cu experienta pentru a forma o echipa de in Italia. Oferim loc de munca asigurat si salariul minim de 1500 euro pe luna. Cei interesati pot trimite un CV insotit de fo...